Dofinansowanie na kolektory Budowa zestawu solarnego Zdjęcia z montażu

Dofinansowanie 45% !

Image

 Jeśli zdecydujesz się „podłączyć” swój dom do energii słonecznej, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) dofinansuje 45% Twoich wydatków. Unicate pomoże Ci załatwić wszystkie formalności i zainstaluje gotowy zestaw solarny dla Twojego domu. Wszystko szybko, sprawnie i profesjonalnie.

To się opłaca!


Aktualnie, dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu, przy instalacji zestawu dla 5-osobowej rodziny zaoszczędzisz nawet do 7000 zł!  Dodatkowo, dzięki instalacji kolektorów, oszczędzisz na wydatkach związanych z podgrzewaniem wody. Jeśli woda w Twoim domu podgrzewana jest energią elektryczną zaoszczędzisz nawet 1,5 tysiąca złotych rocznie. Twoje wydatki zwrócą się po 5-6 latach! Jeśli ogrzewasz swój dom olejem opałowym bądź gazem, tzw. „okres zwrotu inwestycji” wyniesie około 10 lat.

Oszczędności to bardzo ważna rzecz, ale pamiętaj: w naszych rozwiązaniach nie chodzi tylko o pieniądze. Liczy się przyszłość i dbałość o środowisko, w którym żyjemy. Warto zwracać na to uwagę.

Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymaniem kredytu wraz z dofinansowaniem napisz do nas na adres:  biuro@uniate.pl


Dofinansowania NFOŚiGW

Od czerwca 2010 r. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchomił program dopłat do kredytów bankowych na zakup i montaż kolektorów słonecznych.

Do programu przystąpiły następujące banki:

Bank Ochrony Środowiska S.A. (www.bosbank.pl)
Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. oraz zrzeszone Banki Spółdzielcze (www.bankbps.pl)
Gospodarczy Bank Wielkopolski S.A. oraz zrzeszone Banki Spółdzielcze (www.gbw.com.pl)
Mazowiecki Bank Regionalny S.A. oraz zrzeszone Banki Spółdzielcze (www.mrbank.com.pl)
Krakowski Bank Spółdzielczy (www.kbsbank.com.pl)
Warszawski Bank Spółdzielczy (www.bank-wbs.pl)

Program adresowany jest do osób fizycznych oraz dla wspólnot mieszkaniowych, których budynki nie są podłączone do sieci ciepłowniczej.

Program NFOŚiGW polega na 45% dofinansowaniu kredytu na zakup i montaż  kompletnych instalacji solarnych.


Procedura uzyskania kredytu z dopłatą NFOŚiGW

1. Należy zgłosić się do banku z wnioskiem o udzielenie kredytu na zakup i montaż instalacji solarnej oraz wnioskiem o dopłatę z NFOŚiGW na spłatę 45% kapitału kredytu
2. Otrzymany kredyt można przeznaczyć na sporządzenie projektu, zakup kolektorów i niezbędnej aparatury oraz montaż instalacji
3. Warunkiem uzyskania 45% dopłaty jest przeprowadzenie odbioru technicznego gotowej instalacji przez uprawnionego do tego wykonawcę lub inspektora nadzoru budowlanego
4. Po przeprowadzeniu odbioru technicznego, wszystkie faktury za wykonanie projektu, zakup i montaż instalacji należy przedłożyć w banku.

Pomoc UNICATE

Pomagamy klientom w zakresie skompletowania niezbędnych dokumentów oraz wypełnienia wniosku o dofinansowanie. Dla każdego klienta firma Unicate przygotowuje profesjonalny, indywidualny projekt instalacji solarnej spełniający wymogi dofinansowań NFOŚiGW, dodatkowo do projektu dołączony jest komplet niezbędnej dokumentacji technicznej. Umawiamy klienta na spotkanie z pracownikiem banku w celu podpisania niezbędnych dokumentów, a także monitorujemy status wniosku w banku.

Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymaniem kredytu wraz z dofinansowaniem napisz do nas na adres:  biuro@unicate.pl .